Sık Sorulanlar


Çerkezköy 'de ICAO standartlarında biyometrik fotoğraf çekimi Foto Dünya'da ICAO Standartlarındaki Biyometrik Fotoğraf için Aranan Özellikler Bkz. Biyometrik Fotoğraf Özellikleri Yüz, fotoğraf üzerinde ortalanmış olarak saç modeliyle birlikte tamamen görünür olmalıdır. Fotoğrafta leke ve bükülmeler olmamalıdır. Renkler nötr olmalı ve yüzün doğal renklerini yansıtmalıdır. Kontrast iyi ayarlanmalı, ayrıntılar yeterince keskin ve net olmalıdır. Gözler açık konumda olmalı ve net olarak görünmelidir. Saçlar gözleri kapatmamalı ve fotoğraf çekilirken doğrudan kameraya bakılmalıdır. Başın konumu dik olmalı, baş herhangi bir yöne dönük olmamalıdır. Fotoğraf gülme vb. mimikler olmadan, ağız kapalı olarak çekilmelidir. Fon beyaz ve desensiz olmalıdır. Fonda gölgeler oluşmamalıdır. Işık yüze eşit ölçüde yansıtılmalı, yansıma veya gölgeler bulunmamalıdır. Fotoğrafta “kırmızı-göz” bulunmamalıdır. Gözler net bir şekilde görünmeli, gözlük camı üzerinde yansımalar bulunmamalı, renkli cam veya güneş gözlüğü kullanılmamalıdır. Gözlük camının kenarı veya çerçevesi gözleri kapatmamalı ya da gözleri kapatacak ölçüde kalın olmamalıdır. Küçük çocukların fotoğraflarında başka kişi veya nesneler bulunmamalıdır. Kişinin zorunlu olarak kullandığı gözlük ve benzeri aksesuarlar dışında fotoğrafta şapka, başlık, pipo, vb. nesneler bulunmamalıdır. Başörtülü fotoğraflarda yüz çene ucundan alına kadar görünür olmalı, yüzün üzerinde gölgeler oluşmamalıdır.

çerkezköy'de profesyonel olarak fotoğraf çekimi yapıyoruz.  Son teknoloji fotoğraf makinelerimiz ve baskı cihazlarımızın haricinde drone çekimleri yapılmaktadır.

Çerkezköy organize sanayi bölgesindeki firmalar ürün çekimleri için bizi tercih edebilirler.

Stüdyoda yüzlerce fon ile çekimlerinizi uygun fiyatlar ile yapıyor tam zamanında teslim ediyoruz.

Herhangi bir organizasyonda ilk adresiniz foto dünya. Video ve fotoğraf çekimleri ile organizasyonlarınızı ölümsüzleştiriyoruz.

Okul mezuniyet törenlerinizde foto dünya olarak memnuniyetle hizmet vermeye hazırız.  

Özel bir albüm istemezmisiniz ? Tamamen size özel tasarlanmış son teknoloji baskı sistemleri ile uzun yıllar saklayabileceğiniz albümler. Stüdyomuza gelin en mutlu günleriniz için profesyonelleri tercih edin.

Kartvizit ve matbaa işleriniz foto dünya'da. Yüzlerce seçenek arasından dilediğinizi tasarlayalım iş hayatında prestijinizi yakalayın.

Kupa,Sihirli Kupa,Puzzle,Yastık,Anahtarlık,T-shirt,Çerçeve,Telefon Kapağı,Plaket,Ödül ürünleri

Kar Kürleri (Fotoğraflı)

Dekoratif Çerçeveler (İstenilen Ölçülerde)

Kanvas ürünleri (Tablo,Saat,ipli setler,Led)

Çerkezköy HD ve Profesyonel Düğün Nişan ve Sünnet Kamera Çekimi.

en mutlu gününüzcde foto dünya yanınızda.